İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür

Nöropati Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu
23 Ağustos 2017

İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür

İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür, diyabetik nöropati bitkisel tedavi, parmak uyuşukluğuna ne iyi gelir. İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür.

İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür yapımı hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür makalesinde İbrahim Saraçoğlunun nöropati için tavsiyeleri bulunmaktadır. İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür makalededir. İşte İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür.

Nöropati Nedir ?

Nöropati sinirlerdeki hastalıkları ifade eden bir terimdir. Nöro “sinir” pati “hastalık” anlamına gelir

Nöropatilerin nedeni gösterilebilirse, örneğin diabette olduğu gibi diyabetik nöropati adı ile anılır. Eğer neden ortaya konamazsa idiyopatik nöropati olarak isimlendirilir.
En sık görülen nöropati periferik nöropatidir.

Toplumun yaklaşık %8-10 kadarında periferik nöropati mevcuttur. Her yaşta başlayabilir, ancak yaşlı bireylerde daha sık olarak ortaya çıkar.

İşte nöropati bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri.

İbrahim Saraçoğlu Nöropati Uyuşması Tavsiyeleri

Malzemeler : Kurutulmuş kiraz sapı, Kurutulmuş ısırgan yaprağı. (bitkiler en fazla 1 senelik olacak)

Hazırlanışı : 25-30 adet kiraz sapı 1,5 bardak suda kaynatılır. Daha sonra 5 gram kadar ısırgan yaprağı bu suya eklenir. 3 dakika kadar da bu şekilde kaynatılır. Son olarak soğumaya bırakılır.

Kullanımı : Elde edilen karışım ılıdıktan sonra 7 gün boyunca sabah akşam tüketilir. Daha sonraki 7 günde ise günde 1 defa tüketilir.

İbrahim Saraçoğlu Muz Kürü

Malzemeler : 1 adet yumurta, yarım bardak süt ve 1 adet ortaboy olgun muz.

Hazırlanışı : 1 bardak süte, 1 adet yumurta ve olgun muz eklenir. mikser yardımı ile karıştırılır. günde 1 defa kullanılır.

Uygulama Süresi : Bu uygulama 1 gün aralıklarla 30 gün boyunca 15 defa uygulanır.

Nöropati için Bizim Tavsiye Ettiğimiz Bitkiler

Ginkgo Biloba : Ginkgo Biloba ekstresi en etkili olduğu alan sinir sistemidir. (kaynak : 1organik com)

Biberiye : Sindirim sistemi, sinir sistemi ve kasların üzerindeki etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak bilinir. (kaynak : biberiye org)

Çörek otu : Çörekotu sinir sistemi üzerine dengeleyici ve gevşetici etkisi ile ağrı hissini hafifletir. Çörekotu yağları sinir hücrelerinin zar yapılarının sıhhatli gelişmesini ve hücre solunumundaki denge olumlu yönde etkiler. Çörekotu içerisindeki omega serisi yağ asitleri ve vitaminlerle enzim (Proastagladin) üretimini destekleyerek sinir sisteminin zarar görmesini engeller. (kaynak : estanbul com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.