Nöropati Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

diyabetik-nöropatiye-karşı-faydalı-bitkiler
Diyabetik Nöropatiye Karşı Faydalı Gelen Bitkiler
18 Mart 2017
İbrahim Saraçoğlu Nöropati İçin Kür
16 Eylül 2017

Nöropati Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

Nöropati Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

Nöropati bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu ayak uyuşması kürü, el uyuşmasını ne geçirir. İbrahim Saraçoğlu nöropati tavsiyeleri.

Nöropati bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Nöropati bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu makalesi sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. Sitemizin İbrahim Saraçoğlu ile ticari bir bağı yoktur.

Nöropati Nedir ?

Nöropati sinirlerdeki hastalıkları ifade eden bir terimdir. Nöro “sinir” pati “hastalık” anlamına gelir

Nöropatilerin nedeni gösterilebilirse, örneğin diabette olduğu gibi diyabetik nöropati adı ile anılır. Eğer neden ortaya konamazsa idiyopatik nöropati olarak isimlendirilir.
En sık görülen nöropati periferik nöropatidir.

Toplumun yaklaşık %8-10 kadarında periferik nöropati mevcuttur. Her yaşta başlayabilir, ancak yaşlı bireylerde daha sık olarak ortaya çıkar.

İşte nöropati bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri.

İbrahim Saraçoğlu Nöropati Uyuşması Tavsiyeleri

Malzemeler : Kurutulmuş kiraz sapı, Kurutulmuş ısırgan yaprağı. (bitkiler en fazla 1 senelik olacak)

Hazırlanışı : 25-30 adet kiraz sapı 1,5 bardak suda kaynatılır. Daha sonra 5 gram kadar ısırgan yaprağı bu suya eklenir. 3 dakika kadar da bu şekilde kaynatılır. Son olarak soğumaya bırakılır.

Kullanımı : Elde edilen karışım ılıdıktan sonra 7 gün boyunca sabah akşam tüketilir. Daha sonraki 7 günde ise günde 1 defa tüketilir.

Nöropati için Bizim Tavsiye Ettiğimiz Bitkiler

Çörek otu : Çörekotu sinir sistemi üzerine dengeleyici ve gevşetici etkisi ile ağrı hissini hafifletir. Çörekotu yağları sinir hücrelerinin zar yapılarının sıhhatli gelişmesini ve hücre solunumundaki denge olumlu yönde etkiler. Çörekotu içerisindeki omega serisi yağ asitleri ve vitaminlerle enzim (Proastagladin) üretimini destekleyerek sinir sisteminin zarar görmesini engeller. (kaynak : estanbul com)

Ginkgo Biloba : Ginkgo Biloba ekstresi en etkili olduğu alan sinir sistemidir. (kaynak : 1organik com)

Biberiye : Sindirim sistemi, sinir sistemi ve kasların üzerindeki etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak bilinir. (kaynak : biberiye org)

Nöropati bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri hakkında bilgi amaçlı yazılmış makaleyi okudunuz. Nöropati hastalığı hakkında detaylı bilgileri sitemizde yer alan diğer makalelerde bulabilirsiniz. Nöropati bitkisel tedavi yöntemleri için bize ulaşabilirsiniz. Nöropati hastalığı hakkında merak ettiğiniz herşey sitemizde yer almaktadır.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.